•  

  0 (232) 227 27 23

 •  

  info@evtasimaci.com

Evden Eve Nakliyat

Firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek prensip haline getirerek sektörümüzde en güvenilir ve başarılı firmalar arasında bulunmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Evden eve nakliyat izmir sektöründe temel sorun güven sorunudur. Peki neden? Çünkü bu sektör korsan firmaların yasal firmalardan daha fazla olduğu bir sektör haline gelmiştir.

Firmamız evden eve nakliyat izmir çözümlerimizde güven sorununu aşmak için mücadele ediyoruz. Mücadele ediyoruz der iken sıradan “laf olsun” diye bunu söylemiyoruz. Bizim açımızdan mücadele etmek gerçekten insanların doğru bilgilendirilmesine katkı sunmaktır. Bu mesleki, ahlaki ve ticari bir etiktir.

Firma olarak İzmir nakliyat sektöründe önceliğimiz müşterilerimizin doğru bilgilendirilmesine riayet etmek bu hakka saygı duymak ve bağlı kalmaktır.

Örneğin, müşterilerimiz bizi arayarak, evden eve nakliyat fiyatları ne kadar? diye sorduğunda biz, “hangi eşyaları, hangi evden, nereye, hangi eve taşıyacağız görmemiz veya detaylı bilgi almamız lazım.” Şeklinde cevap veriyoruz. Dolandırıcı bir firma önce, ”taşırız, en ucuz fiyat bizde.” Şeklinde cevap vererek vatandaşı kandırmaya çalışır. Kandırma diyoruz zira bu fiyata kandırdığı vatandaşta sonra, “yük asansörü parası, elamana bahşiş, araç yakıt parası, montaj ustası parası” gibi istekler ile taşıma sırasında artı alabildiği kadar para almaktadırlar.

Firma olarak, evden eve nakliyat izmir için ücretsiz ekspertizi yaptıktan sonra, müşterilerimize fiyat teklifi sunularak ücret üzerinde karşılıklı görüş alış verişi sağlanır. Sözlü anlaştıysak, yazılı olarak da taşımacılık sözleşmesi imzalıyoruz. Eşyaları ambalaj yapmadan önce de nakliye sigortası ile sigortalıyoruz.

Bizim evden eve izmir nakliyat hizmetinde güvenlik önlemimiz, doğru bilgilendirme, hukuksal sözleşme, nakliye sigortası ile sigortalama ve profesyonel personel ve araç ile çalışma şeklinde gerçekleşiyor. Amacımız müşterilerimizi eşyasına özen ve saygı göstermek, olası risklere karşı önlem almak ve güvenli yeni evine taşımaktır.

Ekpertiz yaparken nelere dikkat ediyoruz?

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sırasında bazı temel konular dikkate alınmaktadır.

 • Taşıması yapılacak olan evin oda sayısı
 • Eşyaların durumu, araçta kaplayacağı yerin hacmi
 • Taşıması yapılacak olan evin bulunduğu kat
 • Taşıması yapılacak olan evin bulunduğu bölge
 • Evin taşınacağı yerin bulunduğu kat
 • Evin taşınacağı yerin bulunduğu bölge
 • Taşıma işleminde kullanılacak ekipman ve personel sayısı

Evden eve nakliyat hizmeti alırken izmir asansörlü nakliyat çözümlerimizden de faydalanmanızı tavsiye ederiz.